@_PKP_ Като се сетя, щом взехме нашия и баща ми се панира и почна начесто да си мери кръвното, че почна и някви химии да пие, че уж високо било... ужас
@gogata2427 Не по-филтрирано, а по-добро филтърно кафе (т.е. шварц кафе, а не еспресо). В самолетите обикновено го сервират ужасно блудкаво. Но не и в DD.
Няма такъв ужас. Последния път когато говорих с Митко беше в 4 през нощта... каза че има температура, не знае къде се намира и смята да спи на няква пейка...