gogata2427
Както не съм спал днес и изобщо не мога да мисля = правописа ми е ужасен!
gogata2427
Пфуу,днес ми е ужасен ден.Имам 4 часа сън,пълнолуние беше(май че),не успях да спя.Не мога да мисля,не мога да гледам,не мога да се движа...Бахти..
Goldy
connections във фейсбук са ужасни. преди можеше да видиш интересите на някой с иконки, а сега като му гледаш профила всички страници са с само текст...
notexist
днес деня ми започна ужасно...
gogata2427
Изкарах клиповете и снимките от телефона на компютъра,онези снимки от ден-дена в петък,снимките бива,ама видеото е ужасно,много идиотски работи,искали да качвам
it-rex
MSI 890FXA-GD70 :: IT-Rex Europe - Страхотни стоки на ужасно добри цени
http://www.it-rex.eu/bg/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/msi-%D1%81...-amd