notexist
Тва от 6 и 30 да си буден и през половин час... Ха добро утро най-накрая де!
notexist
Много ми е пепеляшкено ^^ да взема да заспивам, че пак ще се ококоря в седем за едно 'добро утро'....
Alita
Сняг, кафе, David Guetta < 3 Добро утро и на вас :>
Ducky
Щом видях това във фейсбук, определено утрото ми стана добро!
kokermur
Добро утро.. Реших да опитам отново да намеря приятели тук.
notexist
Добро утро смахнат народе, след изчанчения ми сън искам да се върна в него, ама не може.
belushka20
Ще отказвам цигарите and that's final!