coolpuppy
Добро утро! Отивам да разчупя мускулната треска с малко танци.
dandelion
Тока и водата на апартамента ми са се утроили откакто го давам под наем!!! Какво правите бе хора??? Изстуден басейн в хола ли?!
pacopetkov
Добро тежко утро, във вторият петък от седмицата
Alita
За някого е добро утро за други - лека нощ :*
Alita
ми не много добро утро :с