notexist
Добро утро. Първата "прическа" за деня.
notexist
А най-хубавото на утрото е, че е сряда и тъкмо са качили новата серия на Supernatural.
coolpuppy
Добро утро и от мен. Преди всичко е музиката, а днес започвам с това. :3
Alita
добро утро (: отивам да се подпиша за диплома (:
Ducky
За добро утро. Понеже небето вече розовее и чувам от отворения прозорец как влака ми идва, а аз съм още в нас. (:
notexist
Утрото не е това което беше