notexist
Добро утро! Чудя се мама какво ли ни е приготвила за закуска ^^
Ducky
Хъх.. от толкова спане накрая ме заболя главата.. хД Добро утро! :Д
eMkyyy
В най-хубавото съботно утро и ме викат на аварий да им връзвам нета.
aftercollabz
пиша на една приятелка смс за добро утро. получавам отговор: "ае ти нали си студент, що не спиш?"
Bobdweller
Блях, след последната нощна смяна режима ми се скапа брутално. What am I doing up so early? -_- Е, поне имам време да се оправя за работа днес. И... добро утро.
Bobdweller
Добро утро... предполагам.