mitternacht
Добро утро. Сигурно има ерор в Матрицата, щото тия дни ставам в 8...
eMkyyy
Добро утро от морето.Времето е облачно , климатика не може да стопли , вънка е 3 градусa ,не съм си пил кафето.Всичко е супер.
belushka20
Как почва късното ми утро.. Някой да си е поръчал болка за закуска?