belushka20
Добро утро макар и да не е много утро вече хихи
Bobdweller
Спал съм 7 часа и се чувствам разбит, мрън. Добро утро. :о
eMkyyy
Най-ужасното утро часът между 7:50 и 8:30 да караш от Бургас за Приморско и изгряващото слънце да ти грее директно в очите през целия път.
mitternacht
Добрутро, спахте ли добре?
Ти си виновен!
Jan 30 2013, 13:11Така ли??
Ти остана още..
Jan 30 2013, 13:43е то щото докато се наканя да си снимам рисунката
Jan 30 2013, 13:51успя ли??
Jan 30 2013, 18:40е да, качих я даже
Jan 30 2013, 21:58