Успех, kimmie!!! утрото е чудесно, пожелавам ти и денят да е такъв! :-)
Good luck!
успех и от мен
(sun) мерси другариии!!! Много ми помогнахте наистина! Днес пак ме викат и сигурно довечера или утре ще подпиша договор (sun)
Добро да е!
омг омг омг омг колко рано wtf?!?!?!?!?! вий не сте хора бре )) и да ви карат толкова рано да ставате- и те не са хора!
Я се успокой, и по-рано сме ставали.
Успех, kimmie!!! утрото е чудесно, пожелавам ти и денят да е такъв! :-)
Mar 26 2011, 08:40Good luck!
Mar 26 2011, 09:17 през mobiуспех и от мен
Mar 26 2011, 11:32(sun) мерси другариии!!! Много ми помогнахте наистина! Днес пак ме викат и сигурно довечера или утре ще подпиша договор (sun)
Mar 27 2011, 07:54