Хахахах неее кафето ми е от сутринта,но остана за сега....
ех, викам си и това момиче е от наш'те...
Иска ми се,но Уни-то ме задължава да ставам в 6
това ми напомни да почна да ходя на лекции, но сигурно до няколко минути ще забравя
Е,но при нас няма как да стане....искат присъствия и на лекциите(WTF) ма се свиква
dubo utoo
Пампорово, ще се връщам към Търговище другата седмица. Към Варна нямам път
Случайно да си от Търговище, колега?
случайно съм от и в Търговище
А случайно вчера да си бил на жп-гарата към 12?
определено не
http://www.youtube.com/watch?v=dkQ0OJ5Byls ^^
thanks ^^
Малко късно вече, ама добро утро