Добро
Звучи ми гадно, предвид факта, че чувам как духа вятъра.
винаги така става (:
Пожелавам ти лек ден!
благодаряяя и на теб
И аз благодаря?
особено то много е грозно
Добро
Mar 07 2011, 06:47