kypidoncheto
добро утро. колко пък може да е добро?
notexist
за добро утро гледам хаус и някви гадни тении :/ бля.
crimsonsoul
Утрото е болезнено нещо !
RadialEx
доброутро! какво да правя днессс?...
kypidoncheto
Ами пък добро утро. Много е прекрасно, когато си се наспал.
sown
Добро утро и от мене. Събота сутрин, и аз съм станал. Това трябва да се драсне някъде! Деня ми започва с два круасана и едно кисело мляко...
Dobro i na teb, fellow gad.
Feb 07 2011, 10:02 през mobiтенк Ю
Feb 07 2011, 10:06