добро утро ай ся да видиме с какво ще правите ML сайтове
Добро утро
Приятен ден
Добър ден слънце
мерсю, успех и на теб =)
Успех, хора
Mr. Torture e една от любимите ми тяхни песни...
Шегувам се из аз не съм, но го следя ... пуска интересни неща.
вярно е съвпадение иначе този да не е някакъв интернет селебрити
Аха миналата седмица беше 2 дена на първо място в vbox Грамотен е човека и има добро виждане по доста теми.
доколкото виждам той не иска да е известен в vbox ама българска работа...
Мда някви му бяха качили видеата там ... и блога му се напълни с пубери и спамери и сега е бесен . Абе и там става фън
Чак не вярвам колко рано си станал
Ем Краси ми каза, че днес бил последния срок да покажем, че сме си платили семестрите.. курове хеаХЕАХ и ся тръгвам
Добро утро! Наздраве! (с кафе)
Hell Yeah!