crimsonsoul
Следобедното утро е странна работа
disappointed
Да видим: правя всичко нужно утрото ми да е добро. Само да не се опъва...
Anellya
Добро утро свят! Душа ми спиии!
yuliyan
добро утро! за втори път днес!
notexist
добро утро свят. де да беше мааалко по топло, че да ида да си взема закуска от долу... ама ще си взема, као тръгвам за изпита...
aftercollabz
ей, да си пуснеш някоя свежа песничка така за добро утро с кафенцето и оня да ти измънка по едно време "рафтър дата беге" бе да ти еба майката и мухал беге!
Anellya
Този филм продължавам да не го разбирам, а е минал една половината от него. лошото е, че започна да ми се доспива.
Добро да е
Feb 21 2011, 06:06Добро да е
Feb 21 2011, 06:16