Ducky
Събуждам се с тежката поезия на Буковски и капучино. Добро да е и вашето утро!
http://www.poets.org/viewmedia.php/prmMID/16975
Ducky
Събуди ме аромата от приготвянето на мармалад. Какво по-хубаво утро! (:
belushka20
Ииии.. добро утро! Дайте му на тоя тип прегръдка ^_^
belushka20
Добро утро ^_^ Прекрасно звучи с тази песничка..
venom
Добро утро и лека работа на всички
notexist
Добро утро, калинчовци, как спахте? Аз бях като ударена от супермен със засилка ;д