Търсене на постове: утро

Вангел Стоев
venom
Ммм... Незнам дали да кажа добро утро или добър ден :) Прекарах бахти и яката вечер :)
Георги Неделчев
joronedelchev
Интересно ми е колко гласа е събрала мутроидно-лумпенската формация ГОРД и дали там осъзнават, че вместо да избодат очите на Борисов, всъщност му изписаха вежди
Грозното Патенце
tumblr_me619ban931qdoqbjo1_250.gif Ducky
Добро утро. Пожелавам ви лек и спорен ден изпълнен с усмивки и всякакви чудеса! ^_^
Fluxy
belushka20
Бахтия якия ден днеска! ^_^ Who's with me? Huh? :P
Грозното Патенце
942259_409581092482755_406458288_n.jpg Ducky
И една тъжна, мрачна, черна завеса обви цялото ми утро, в момента, в който разбрах потресаващата новина.
Fluxy
belushka20
Много е хубаво че леглото ми вече е до прозореца и като се събудя, стана и дръпна пердетата виждам утрото ^_^
Fluxy
belushka20
http://youtu.be/8ibOxw7ufMM Добро утро с това ;)
Белкин
ReXTaN
Добро утро и хубав ден! :)
Fluxy
belushka20
По-сладко от това утро, щеше да бъде, ако думите, които бяха казани, бяха пренесени в реалността ^^
Вангел Стоев
venom
Добро утро :)
its not Eddie
_e7
По принцип не си падам по "добро утро" и "добър вечер"-ските неща, обаче добро утро! Желая ви успешна седмица и много, много време прекарано с любимите ви.
Fluxy
belushka20
Утрото ми звучи така :) С този ръмеж навън..
Alita
Alita
Добро утро. Време за закуска и релакс.
Вангел Стоев
venom
Добро утро :D Повече, такова спане няма да му правя, сега съм като марсол....
its not Eddie
_e7
добро утро, тази сутрин ми е рамщайново настроението :D
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата