joronedelchev
Интересно ми е колко гласа е събрала мутроидно-лумпенската формация ГОРД и дали там осъзнават, че вместо да избодат очите на Борисов, всъщност му изписаха вежди
Ducky
Добро утро. Пожелавам ви лек и спорен ден изпълнен с усмивки и всякакви чудеса! ^_^
Ducky
И една тъжна, мрачна, черна завеса обви цялото ми утро, в момента, в който разбрах потресаващата новина.
belushka20
Много е хубаво че леглото ми вече е до прозореца и като се събудя, стана и дръпна пердетата виждам утрото ^_^
belushka20
По-сладко от това утро, щеше да бъде, ако думите, които бяха казани, бяха пренесени в реалността ^^
_e7
По принцип не си падам по "добро утро" и "добър вечер"-ските неща, обаче добро утро! Желая ви успешна седмица и много, много време прекарано с любимите ви.
Alita
Добро утро. Време за закуска и релакс.
И аз бях така - it was so damn awesome!
May 19 2013, 17:58