aftercollabz
Бирата била течен хляб. Докторите казват, че по съдържание на калории водката била нещо като течно месо. Що ли не взема да си направя един сандвич...
lpetrov
@X7r3M1s7a "най обичам леба и да еба – северозападна сентенция, житейска философия, най обичам хляба и сексуалното общуване"
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1268