Търсене на постове: хляб

patblansh
@Bozhidar споменах ли че е наризала целия хляб отгоре, въпреки че беше в торбичка и съм я нахранила
Александър
aftercollabz
Бирата била течен хляб. Докторите казват, че по съдържание на калории водката била нещо като течно месо. Що ли не взема да си направя един сандвич...
Свилен Попов
svil4ok
@man0l абе доста хляб има да изям докато стана 1500 :D ама виж корема се надуе повече ще тръгна :D
Любомир Петров
lpetrov
@X7r3M1s7a "най обичам леба и да еба – северозападна сентенция, житейска философия, най обичам хляба и сексуалното общуване"
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1268
Лидия
LiDSoN
@t0m3kk Пф имам още хляб да ям докато стигна до там :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola не мога ги разбера хората дет' ядът без хляб... но всеки с вкуса си :Р
Паола
Paola
@t0m3kk По принцип хляб не ям, но със зеленцето няма как, по ми е вкусно с хляб.
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola ех... една филийка хляб... ти си преяла :D ебати кат' се замисля една филийка хляб я хапвам макс на 3-4 пъти :D което ме кара да мисля за тепото на ядене
Паола
Paola
@t0m3kk Аз, зеленце с месо на фурна, с 1 филия хляб :P
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola ами супа топчета и мусака :) с 5 филийки хляб, а ти ?
шУс!
notexist
@man0l за хляб естествено :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups е не е така майна... определено не е... просто ако ям зеленчукова супа трябва да изям 4-5 от онези купички с 1 хляб, за да се наям...
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups а знаеш ли, че лещата ме подсеща за едни много сладки панички от по 500 мл. и това как правя по 3 такива с леща и много хляб :D заека ти го давам за 2часа
Георги Цветанов
t0m3kk
@Soul4o колега случвало м исе да направя 1 пиле на грил сам, с 550 мл. лютеница и около 3/4 от 1 нарязан хляб, за това не се учудвай :)
hurmaqny
Открих, че изяждам 2/3 хляб на едно хранене :D
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата