Търсене на постове: хляб

Георги Динков
gogata2427
Днес съгреших с хляб,не бях го правил от две седмици.. :D Накрая на физическото(600м.) нещо почна да излиза,хуу,че не ни накара да скачаме.. :D
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 Намали хляба,спри газираното,яш по-малко бавни въглехидрати и вечер избягвай тъпчене :D После кат' ги свалиш можеш ги увеличиш отново,ама леко..
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 Прай кардио тренировка,спри хляба и газираното :D
Мишо
muiiio
"Купи един хляб и ако има яйца вземи 10" казала на програмиста жена му. Той се прибрал с 10 хляба.
Любомир Петров
lpetrov
@aftercollabz по-добре да дам 2.40 за трак на сашо отколкото...10лв за "хляб и амфети", right ?
Георги Динков
gogata2427
Да ида или да не ида...за хляб на кучето,това е въпроса :D ...
Божидар
Bozhidar
Заминавам за Батак на маратон..Стискайте палци да съм в топ 100 ФИНИШИРАЛИ :). Мартина, купи хляб на връщане, гладен съм.Вземи и крушка за банята,изгоря (100W)!
Георги Динков
gogata2427
@BUSTTER 2 Филий хляб и 1 Наденица 1 ЛЗ-шоколад Около 200гр.Мусака с 2 малки парченца сирене 5 парченца салам (фабрично нарязани-много тънки) Туй ядох+солети
Леприкон
ZzZaPyr
@Sham Как не се бутай? Ще им взимам хляба :D
Георги Динков
gogata2427
Скучно ми е , викам да ида да видя хляб за кучето :D ..
един уморен приятел
teo9
Навремето ми се караха когато похапвах пържени картофи с хляб. Сега на никого не му прави впечатление когато яде боб със соя а.k.а. боб с наденица.
Ruslan Trad
Sham
@lam3r4370 мерси! За хляба нямам представа, защото не съм търсил...в Билла съм виждал
Блага Иванова
Blaga
@miro91 Чинии, чинии, все сателитни...Хляб няма, ама зрелища - бол :)
Георги Динков
gogata2427
Повече ме тревожи , че кучето ми няма хляб ;(
Axel
axel
Ядох две хапки хляб и малко сама.... Малииии ако бях манекенка ся само си представям как щях да драйфам XD
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата