NetCutter
Arora на вид даже приличаз на Firefox, та по-лесно се привиква. Ама още много хляб му трябва до Final version...
aftercollabz
"Някои хора са толкова гладни, че Бог не може да се появи пред тях в друг вид освен като хляб." — Махатма Ганди
Soul4o
Доядох хляба... доядох лютеницата... доядох и шунката... на това му викам здравословно хранене ^^
sKru4
Намерих къде в Русе продават топъл хляб ^-^
_sunshine_
и все пак и те са си хора.. трябва да си изкарват хляба по някакъв начин.. не са ми виновни че не търпя на болка.. и все пак всичко е за мое добро и дрън дрън..