leonartis
Май започнах диета. Днес на закуска без хляб, само варени яйца и малко шунка. Амбицирах се, защото съм заприличал на Пламен Георгиев след обилен коктейл.
silia
Ей това е снимката xD Не се чудете, нагъваме кренвирши с хляб и майонеза в една градинка на няколко крачки от НДК xD
voic4e
Една колежка нямаше приятел преди месец. Сега ми каза, че е празнувала Нова година с него. Колко бързо се сдоби с нов - все едно да си купиш хляб от магазина...