Търсене на постове: цветове

ирина
ryna
бях сигурна, че е така и че аз виждам всички цветове само защото очите ми са пъстри
Свилен Попов
svil4ok
@hotco Зарибява сайтчето :) Интерфейса е много хубав! Цветовете са много хубави! Продължавайте напред ;)
Жорко
someone
Полезна статия за пиксели, цветове, резолюции, дълбочини и всякакви графични терминологии:
http://limpster.wordpress.com/2008/05/25/mpx/
Борис
zaaron
@Nick, wazz up, индиaнеца оправи ли го или още е омазан с цветовете на войната :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, за сега е кеф, ама и голяма мъка.. Не мога да настроя цветовете да са еднакви. А мониторите са 1 модел. А и да ги настроя, колко ще са реални... :(
velial
Деня верно е чудесен,вече цял час седя с някво клонче на главата(аз съм елфче :) ) рисунката върви,но нещо не ми харесва смесването на цветовете,ще го оправя :)
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата