@X7r3M1s7a, за сега е кеф, ама и голяма мъка.. Не мога да настроя цветовете да са еднакви. А мониторите са 1 модел. А и да ги настроя, колко ще са реални...
Деня верно е чудесен,вече цял час седя с някво клонче на главата(аз съм елфче ) рисунката върви,но нещо не ми харесва смесването на цветовете,ще го оправя