Търсене на постове: цветове

Йордан
Qlamoff
@Snake само махни чертичките и сложи Radial Gradient със същите цветове. бтв аватара ми е и лого :]
yordanoff
@AutoCatalog цветовете са нещата, които най-малко ме бъркат ;) Виждам други сходни неща :)
AutoCatalog
@X7r3M1s7a,колкото прилича,толкова се и различава:).Може би сивото те бърка, но редизайна, който правя сега се придържа към старите цветове,които са си подобни.
Стефан Митев
Rx-Ende
@Qlamoff Друга идея е сиво с напълно прави линии, но в цветовете на дъгата. :)
Йордан
1221159141196925.png Qlamoff
@Rx-Ende Ами е тука на мястото на зеленото какъв цвят да сложа бе... Чудя се, а знам, че ти подбираш цветовете добре... -------->
Йордан
Qlamoff
Ново аватарче в нови цветове провокирани от...Ъъъ... Абе провокирани от нещо си... :P
Леприкон
ZzZaPyr
Малко ми се приспа. И вече не различавам цветовете. Особено като са близки един до друг направо ми се сливат, даже на 1600% зуум ;(
списание Мач магазин
MatchMag
Първите 16 страници вече ги имаме физически в ръцете си. Японската печатна машина Komori вади жестоки цветове, да чукаме на дърво. Или нещо друго.
yordanoff
@pesho има нещо такова. Гръндж стайл, големи (гръндж) патерни и както каза - свежи цветове.
Петър Илиев
pesho
Из някви дизайнерски блгове бях чел, че новата мода в уебдизайна пак е грънча, но в свежи и живи цветове. Чакам следващата възможност да покажа skills.
yordanoff
цветоветв на сезоня - жълто и готино зелено, не е зле :)
Snoopy
blacksnoopy
@ejankulov Трябва да цъкнеш на "Yeah! It Rocks". 10кс. Можеш да ползваш ФШ за едит, не за колажи примерно. Контраст, цветове, bw...
BuKToP
@X7r3M1s7a, жълто сив... но го гледам на ужасен Самсунг, на който цветовете са много различни от всички останали монитори :(
yordanoff
Нещо ми се прецакаха цветовете на монитора и не мога да ги наглася!?
BuKToP
как може да имам най-странния монитор на света? :( На всяко друго TFT цветовете са коренно различни, само на този Самсунг са супер ярки :(
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата