MatchMag
Освен космическата оферта на Ман Сити от 30 млн., тръгнаха слухове и за чудовищно предложение от Реал (М) за 36.5 млн. паунда!
NetCutter
Еее егати измъчената победа! То не бе лежане, то бе чудо! Ако в тоя мач е имало под 50 нарушения, аз ще кача видео с 30 лицеви опори, направени от мене!
nickname778
Егати драмата, егати чудото...... от утре вече не съм фен на Левски, а на Политехника Тимишуара
pacokatani
Dow и Nasdq най-после се съживиха малко, ква беше тая рецесия в началото на седмицата, кво беше тва чудо, отидоха 4К на вятъра...
pesho
Като по чудо се прибрах жив. Таксиджията май беше пиян. Караше като луд, добре че няма трафик по това време.
muiiio
Ъх. Успах се. ОК, дори когато съм много изморен, не мога да заспя навреме. Що за чудо!? Тъпо, тъпо, тъпо!
axel
Мисля си за BlackBerry... Някой ползва ли такова чудо тук?
h4ckY
Днеска ми е много мързалив ден на майстора, като по-чудо в мойта смяна нямаше голями проблеми, абе много странно, още не мога да повярвам :S
Th3MaN
Пффф хора баси дъжда се исипа баси чудото
solveig
Сайта на Девин не го мога. ебати минералните води егати чудото....
bubulinka
защо не правят изпитите по някакво нормално време? да почнат в един, пък нека са до 4 чудо голямо!