Търсене на постове: чудо

Георги Неделчев
joronedelchev
Около 75 на сто от актьорите в "Забранена любов" играят чудовищно изкуствено, просто непоносимо.
Петьо Пенев
dj_aquarius
виждалили сте такова чудо....
Георги
nickname778
@elle след малко ще подкараш и на френски.... голяма радост, голямо чудо .... чак да се зачуди как така не съм аз причината :P
Ruslan Trad
Sham
Искате ли да се смеете? Ето ви - Църквата на Великото Макаронено Чудовище -не е ебавка,а цяло течение! ....
http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=3824
Георги
nickname778
Току-що направих нещо което не бях правил никога-закърпих си един панталон,че си го харесвам:)Утре съм с него на работа и ще е цяло чудо ако устиска до другиден
Вангел Стоев
venom
@BeautifuLDisasteR е :) няма такова чудо :) иначе нямаше да търся :P
Ruslan Trad
Sham
някой ако може да ми каже що за чудо е Konqueror 4
snow-white
Вчера направих сефтетео на маратонките...карах ги навън, и О! ЧУДО не успях да падна...мне "аз не съм на 21г." :D:D:D ошашках бабите в градинката
Ивелин Георгиев
h4ckY
голяма скука е в офиса :) цял ден като по чудо беше спокойно ;)
NQKOI
A123
@man0l онова чудо....брат ми се наххрани...и обикаля наоколо :D...подкупи ме с един шоколад ....така че чаоче на всички за сега....
Георги
nickname778
@man0l човек трябва да живее с едно наум, че такива чудовища са на свобода - най-малкото ще внимава колко пие ;)
Иван Савков
sandprince
@RMPG а кво е туй чудо? неква система ли...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Не, честно. Вече супер се дразня от тея avtorentacar глупости. На къдет се обърна се тва. И сички големи SEO мастъри.. Ебаси! Кога е края на това чудо?
yordanoff
И аз ще преинсталирам тея дни. Но като знам какво чудо е... бекъпи, настройки след това... Отвикнал съм. Преди в месеца веднъж преинсталирах, ех..
Стилиян Стефанов
stylius
Два дена релакс, компютъра служеше само за сменяне на песните и филмите, дори спрях интернета. Но всяко чудо за два дни и отново съм онлайн.
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата