Търсене на постове: чудо

Георги Матеев
georgimateev
@Nadezhda искаш ли да си поиграеш с чудовището ми? :D
Светозар Георгиев
voic4e
Леле, това басово чудо в слушалките ми прави масаж на ушите :D Добре, че батериите са Duracell, защото издържат сравнително по-дълго :)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Май трябва и аз да си купя едно такова Мохито да го видя що за чудо е, така и така се каня да ида някъде на кафе...
Александър
aftercollabz
Добро утро. :) Днеска ше карам каруцата на автомивка. :) Колегите ще се видят в чудо, сигурно не е мита откакто е купена, че и преди това...
Дацко Маринов
NjoYko
Апфф откачих докато довърша тва чудо..... много е кофти да гониш срок за изпълнение..
Ив
rhea
@ejankulov аз съм в центъра, до Попа. И като разбрах колко е далеч се изумих какво чудо е било.
Trinity
@oggin Ехеее, ти си чудо на генетиката :)
Георги Неделчев
joronedelchev
Чудовищни забивки на наште, но както винаги, спикерът Йовков (не Йордан) не се кефи особено.
GaN
_GaN_
Като нали, програмите не се инсталират на дяла на ОС, а на друг! Бах туй място, бах туй чудо.
Ив
rhea
Добро утро. Не мога да повярвам, че станах толкова рано. Чудо на чудесата.
Страхил
strahil
Като по чудо дойдох навреме на работа ;)
GaN
_GaN_
@Sham Аз го мисля по-скоро като истината за исляма, че много мюсюлмани у нас не знаят какво е това "чудо" :)
Joshua1985
Е не няма такъв мач пак. Много искам хърватите да продължат. ама кви са тия драми кво е тва чудо.
Петър Илиев
pesho
Myspace дори с новия дизайн е по-бавен от всякога. Ужасен е, как може хората да имат толкова нерви да го ползват това чудо.
Яна Мицева
YanaMitseva
Направих си и такова чудо... Подхожда ми! Понякога просто искам да бъда... кратка...
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата