Hamaelleon
Абе кой го е измислил тва шибано Smarty!? Ей, не спират хората да мислят тъпотии уж за улеснение.. как се пише обикновен for в тва чудо..
Joshua1985
Какъв е тоя дъжд кво е тва чудо бе. Уж на плаж щеше да се ходи. Ся иди го мисли цял ден кво да праиш.пуиу
RuuL
някакви старано срамни индивиди всеки ден срещам... голяма простотия голямо чудо още малко цял сборник "кратки разкази от мозъка на кухия човек" ще издам
Mariyan
До сега си чистих новата клавиатура, каква кочина какво чудо.. 0.о Направо се хванах за главата като видях каква е под копчетата.... 0.о о.0 0.^
_GaN_
Тъкмо се връщам от евакуация на сградата, в която живея. Имаше пожар! Баси и дима, баси и чудото. Изживяване си е...