melkor
Заваля, загърмя, а аз все още имам нет. Това е чудо!
mihail
Големи празници, голямо чудо му ударихме :-) Направо се попиляхме тея дни.
euro2008
Адвокаат вярва, че Хидинк може да повтори "корейското чудо" и с Русия
http://www.sport1.bg/sport1/node/94115
joronedelchev
Оф, колко ме дразнят такива масови психози като тази с Първа инвестиционна банка... Голяма сила е това чудо стадният комплекс.
http://bgplayboy.blogspot.com/2008/05/blog-post_2418.html
applecat
Днес котката ме събуди в 7 и не ме остави да заспя пак. Сега обаче като по чудо е будна.
applecat
Епъл се чуди да спи ли или не. По скоро спи насила. Отвреме става поглежда, но пак ляга. Тва чудо проспа целия ден... Завиждам му.....