Търсене на постове: Intel

Angelo
@Intel познато ли ти е?
http://tinyurl.com/d6vph9
Георги Неделчев
joronedelchev
@Intel Най-обичам очерци, подписани от двама автори, и написани от първо лице единствено число. :) Ама иначе, ако ги питаш - те са най-великите в журналистиката
Николай Йорданов
nplus
@Intel на лаптопа само. Сложих 9.04 и се омаза X - точи >80% процесор. Сети се дали е нормално :D Чудех се Fedora vs. Suse, ама реших да е Fedora.
Йоана Николова
ladyjoana
@Intel мда... забелязвам за жалост :(
Axel
axel
@Intel Препоръчай някой линукс да сложа без убунту кубунту и опенсусе
KOx2
@Intel какъв е този 16 мегабитов пакет с който си се сдобил?
Angelo
@Intel да не са вкарали някаква нова офера или има happy hours :)
Axel
axel
@Intel аз го ползвам и не ми харесва но като за уин е добре аз по пронцип си ги мрразя
Denis Zhekov
Snooby
@Intel @axel мамка му! Цял ден го мъча и така и не стана :( Искам Maaaaac ;(
Axel
axel
И сас зжабер се здобих благодарение на @Intel
Axel
axel
@Intel Ами може
Axel
axel
@Intel http://smalime.com/3c8nks Виж сам
Axel
axel
@Intel Ми пише Domain иначе съм с Pidgin
Axel
axel
@Intel Какво да пиша на Domain и Resource ?
Axel
axel
@Intel Там чета...
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата