@Intel Нали знаеш, че за обикновения потребител изходния код и това, че линукс работи по различен начин няма значение. Това са моите първи впечатления. Смятай
@Intel Слакс не съм пробвал, но общо взето дистрибуцията не е от значение стига промените да се запазват. Все едно е инстал на компа самоче да е на флашка...