Търсене на постове: Mall

Гергана Савова
Judith
Най-накрая и аз посетих новият варненски Mall.. магазини... хора.. изкушения (шоколад), ледена пързалка.. Хубаво беше, поне се разходихме :)
Гергана Савова
Judith
@denix напъълно съм съгласна за шоколада... а в Mall какъв щанд има ако знаеш... ^_^
eli
elia
da kajes kakvo ima v noviat vi mall,tuk v plovdiv vsichki magazini gi znam naizust i sa skuchni
Светозар Георгиев
voic4e
@thw416 Your site has very nice design - the small blue bird on the right makes it very fresh. ;)
Joshua1985
Който още не е разбрал Mall Varna отвори врати и е невероятен. Еуфорията е голяма и всички пазарят яко. Не пропускайте да го посетите и вие.
Панайот Панайотов
1213120328920872.jpg pan4o
Опа, вече имаме кино Арена и във Варна, в новия "Mall Varna". А ето и една снимчица от неофициалното откриване "за избрани" :D
Ели
Po3u
Сега ще си направя една разходка до Техномаркета и Пикадили в Mall-а. Дано не ме завали по пътя:)
Snoopy
blacksnoopy
Хах, Туристическият холдинг "Русалка холидейз" от групата на "АКБ Форес" планира да строи Rock City Mall в Каварна
svejo.net
svejo
Свеж поздрав за съботния ден - Phats & Small - Turn Around
Gergana
NaduFka
oohhh za mallko da me izmokri dyjdeca,no az predvidlivo si bqh vzela chadyrche :D :D
GaN
_GaN_
@svejo Само да се обадя на личния си пилот да зареди самолета или хеликоптера и идвам. Ще дойда от към покрива на Mall-a ;)
svejo.net
svejo
Вече сме в Mall Of Sofia с pesho. Колегата Станислав този път не се присъедини към нас. Ако някой ще идва да драсне тук едно писанце да не го изоставим ;)
svejo.net
svejo
Опа :) неделя е... както подобава отива ме към Mall Of Sofia в Happy... офертата отново е ако някой иска да се запознае е добре дошъл ;) @pesho ще е също с нас.
svejo.net
svejo
Ако някой иска да се запознае с нас може да дойде в Happy на Mall of Sofia.... ние черпим ;)
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата