шУс!
notexist
Еми.. Хапнахме супичка и се прибрахме.. да четем.. субтитри :D
шУс!
notexist
Today's soundtrack
шУс!
notexist
Тва е то, най-после успях да се прибера и комшиите ми резнаха нета ;д, гейове ;д
шУс!
notexist
Искам плюшен бамбук ;д
шУс!
notexist
Още един на косъм взет изпит :D
шУс!
notexist
В Пловдив мечтая повече :)
шУс!
notexist
Гледам тука Витоша и мечтая за Стара Загора ;д
шУс!
notexist
@eXtreme на 16ти имам изпит и ще ти донеса чийзкейк, а утре може да се видим на по гофрета, ако не си заминал ;д
шУс!
notexist
А как не ми се четееее....
шУс!
notexist
Някой с полски?
шУс!
notexist
Поздрав от Пловдив ;д
Fluxy
belushka20
Прекарах прекрасна вечер, с прекрасни хора и прекрасно уиски ^_^ :)
Споделено от notexist
шУс!
notexist
Ъх! Гладна съм, в хладилника има кренвирши и лютеница и от два часа се опитвам да устоя на изкушението да не ги изям :D
шУс!
tumblr_mnij80bbYu1rr4szko1_250.gif notexist
@eMkyyy някак се сетих за теб ;д
шУс!
notexist
Септември го обичам само, защото почват яките сериали, а Октомври го обожавам, защото тогава почват супер яките сериали :D
Страница: 90 91 92 93 94