искам цялата руска и американска техника също и да е другата седмица ако може :Д
еее, на 21ви имам планове, не може тогава ех! размина ни се пак.. :Д
баси знаех си че ти си виновна :Д
Ще ти се реванширам с чийзкейк
иеииииии :Д
Душа, колко още имаш бре?
около един последен шанс
Ще се разберем утре допълнително, че имам един ангажимент
дообре, може и на супабара да идем ;р
изглежда, че в Пловдив е забавно :Д
май си алкохоличка? :Д
nope.avi Просто се наслаждавам на вечерите с приятели и хубавият алкохол Аз не пия почти освен ако не реша просто така И тва е в редки случаи
При мен беше мента, но всичко останало е същото ^^
Аз имам наденички, ти нямаш.
аз имам лютеница :Д
Аз затова вече си държа хладилника празен, защото каквото и да има в него, като се прибера от работа гладен го изяждам наведнъж.
@Bobdweller вече не ядеш?
It's complicated.
и излизат яките игри
Примерно :д