blacksnoopy
От година-две съм с клавиатура с Media бутони. Чак сега пробвах дали работят. Работят ;d
hippers
От близо година търся най-добрата си приятелка от детските години в някой от сайтовете за запознанства, защото напълно бяхме загубили връзка. И днес я намерих!
joronedelchev
От 30 години насам само Борг е печелил Ролан Гарос и Уимбълдън в една и съща година. Ми евала на пича.
joronedelchev
Четвърти сет на финала на Уимбълдън. Кулминацията на световния спорт през годината, поне за мен.
Mishef
Петък и Събота в клуб Зангадор, Китен - айде на черешата, ето и едно представително клипче за тази година от екипа на зангата..
http://ikiten.net/index.php?view=article&catid=34%3Akiten-video-porta...d=57
YanaMitseva
тая вечер се видяхме с приятелка, която не бях виждала сигурно година, та и повече. много се бях затъжила! беше много приятно!