Търсене на постове: #Година

Мартин Маринов
podmatrix
Hammerfall имали албум от тая година хмм. Отдавна не ги слушам ама ще го изтегля :)
Snoopy
blacksnoopy
От година-две съм с клавиатура с Media бутони. Чак сега пробвах дали работят. Работят ;d
Костадин Костов
hippers
От близо година търся най-добрата си приятелка от детските години в някой от сайтовете за запознанства, защото напълно бяхме загубили връзка. И днес я намерих!
Филип Сотиров
Fipo
Docs.Google.com от година насам си ползвам и съм доволен ;)
mila
@Silvy ама много ясно ходи си естествена...за да бъдеш истинска жена:-P А за миналата година нямам спомен може да съм била в Америка отново-бая съм поседяла там
Silvy
@mila не помниш ли миналата година.. ми бяха казали, че е подут лимфен възел на едната подмишница и тогава пак на хирург.. сега е същото, сам че се оказа, че
Silvy
@mila Снощи докато бяхме на киното.. усетих.. пак същия проблем като миналата година с лимфния възел.
Георги Неделчев
joronedelchev
От 30 години насам само Борг е печелил Ролан Гарос и Уимбълдън в една и съща година. Ми евала на пича.
Георги Неделчев
joronedelchev
Четвърти сет на финала на Уимбълдън. Кулминацията на световния спорт през годината, поне за мен.
AM
Mishef
Петък и Събота в клуб Зангадор, Китен - айде на черешата, ето и едно представително клипче за тази година от екипа на зангата..
http://ikiten.net/index.php?view=article&catid=34%3Akiten-video-porta...d=57
AM
Mishef
@plastichen тези Street Artists са много големи, писах реферат за тях тази година :)
Яна Мицева
YanaMitseva
тая вечер се видяхме с приятелка, която не бях виждала сигурно година, та и повече. много се бях затъжила! беше много приятно!
Свилен Попов
svil4ok
@Mishef да така си е :) Просто отбелязвам че не обичам Joomla :P Иначе ми харесва, и Китен също ми харесва. Но тази година смятам да отида на Приморско
Петър Хаджиев
Hadzhiev
Добро утро. Честит Джулай!!! Дано както всяка година досега юли да бъде един прекрасен месец... There I was on a july morning looking for love... :)
Петър Хаджиев
Hadzhiev
Хубав понеделник беше. Абсолютно достойно изпращане на юни месец. Обичам го това време от годината :) Лека ви и приятно посрещане на джулая!!!
Страница: 247 248 249 250 251

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата