@svil4ok аз щях да го взимам преди година, но се спрях на Asus 19" WS и не сбърках. Не е мръднал, разгледай Asus-и. Такъв Филипс си взе един познат и ..
След два часа потеглям за Стара Загора.. ех, спомени, спомени.. не съм ходил сигурно повече от година-две май.. много хубав град и хора, че и жени дори