Търсене на постове: #Година

Костадин Костов
hippers
Почнах новия дизайн на сайта. Старият вече е на повече от година... Ама аз ли съм виновен, че Камелия нямаше нови снимки до сега ...
Костадин Костов
hippers
Чистих до сега клетката на свинчетата. Мъжките обаче са хванали гъбички... Определено няма да стана "Стопанин на годината". :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
След малко трябва да излизам, че трябва да закривам учебната година :( Как можаха толкова рано да го направят..
Костадин Костов
1214767489451756.jpg hippers
Хах, покрай тея екшън истории се сетих за една снимка с Митко от миналата година...
Михаелина Лилова
Mihaelina
Хех най-сетне @Nick използва наргилето, което му подарих преди повече от година. И то добре, че бях аз да се сетя, че той къвто е разсеян...
Роси
bloodymerry
някой може ли да ми каже откъде да си изтегля ФГауст на Гьоте че много искам да я прочета нищо че не ни е в програмата тази година плииииииис
yordanoff
@svil4ok аз щях да го взимам преди година, но се спрях на Asus 19" WS и не сбърках. Не е мръднал, разгледай Asus-и. Такъв Филипс си взе един познат и ..
Свилен Попов
svil4ok
@venom бе и аз да съм и аз ще се сърдя :) А ти какво чакаш? Догодина и ти под венчалото :D
Никола Павлов
Nick
По това време на годината няма по-яко нещо от ледено Nestea праскова :P
Joshua1985
@SaTaSi Заминавам за лятото малко да поработя и да видя приятелите там и така пък на есен с песен втора година в университету, хахах.
Serjo
Serjo
И тази учебна година свърши ;) почти де ... :D
Любомира Новачкова
bubulinka
@Dr1nata едно от събитията на годината. влиза в топ 3 на моята класация.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Joshua1985 Ми принципно се води че уча :) ма ще презаписвам годината та сега си живея :) другата година се стягам обаче :) че мойте ще ме убият вече :)
1214079193746818.jpg euro2008
Мертезакер остава във Вердер до 2012 година
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1754
Владимир Комаров
Hamaelleon
След два часа потеглям за Стара Загора.. ех, спомени, спомени.. не съм ходил сигурно повече от година-две май.. много хубав град :) и хора, че и жени дори :P
Страница: 248 249 250 251 252

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата