Търсене на постове: #Година

Mariyan
Много е топло вън! Пия си петата бира за деня и ще ходя на училище.. да се "уча". В даскало тая година нищо полезно не научих! Само глупости! sux
M.G.Style
millag
Спи ми се, а трябва да пиша 2 съчинения и един доклад за утре :Х Но хубавото е, че като мине утрешния ден завършвам учебната година (happy)
1213881182833724.jpg euro2008
УЕФА решава до края на годината броя на отборите през 2016
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1614
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@rhea - Да :) Попилях се от смях :) Бях отписал Manowar тази година, ноооо сега май пак ще отида :)
http://arenabg.com/details.php?id=25ff71ee70e208435be0ee191aefdfb3a49f03a7
Magnolia
Току що погледнах към небето над София и видях едни от най-красивите черни облаци тази година...
Никола Павлов
Nick
Преброих, че с @pesho имаме общо 23 домейна, шест от които са .bg. Не е истина колко пари сме дали за глупости последната година :)
Панайот Панайотов
pan4o
@joronedelchev : Има известна доза умисъл в тезата ти. И все пак, надявам се да покажат класа и да не легнат на румънците (бтв, за 3-ти път ще лягат тази година
Александър
aftercollabz
Все още нямам време за нищо.Някой ако ми беше казал, че ще ми е толкова натоварено тая година накрая щях да му се изсмея в лицето, а тя каква стана...
Владимир Комаров
Hamaelleon
@NiGo: не бе, градски сме, макар че аз си ходя в LA само по Великден и за Нова година общо взето ;)
Боян Джумаков
madmaster
За пръв път от година играх баскет. Изморих се нечовешки. А коментатора на мача има такава интонация че ще се удавя от смях направо...
Мануел Симеонов
Manuel
Испанците са шампиони тая година, ама ако закърпят малко защитата, пък и нещо никой не ги слага в сметките за разлика от друг път, та сега е момента да ударят
Георги Гърдев
GeorgeSG
@eagle, аз от 5 години свиря на акустична :) На електрическата от миналата година, Yamaha Pacifica, какъв модел точно - не мога да тикажа :)
Petar
denix
@Judith ето класацията на топ сайтовете тая година
http://2008.bwa.bg/bg/winners
1213087397175897.jpg euro2008
Торес се надява, че тази ще е годината на Испания
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=907
Владимир Комаров
Hamaelleon
@Mishef: завиждам ти, аз се каня да го направя това сериозно от около половин година.. иначе си има нужда от година и нещо, а иначе уина е от есен 2006 :)
Страница: 249 250 251 252 253

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата