Отстъпката ще ни дойде добре,защото сигурно ще е над 70 лв покупката .... Дори и да не е,все пак правят отстъпка за всеки продукт,не само ако са повече..
@Intel доста често защото или mysql забиваше цялата система или php-fcgi беше изгълтал рамта. debian-a е с ъптайм 21 дена и не мърда С spawn-fcgi дажеестабил