Soul4o
някой да се смили над мен и да каже, че ще дойде днес да кара на Зимния дворец от 5... защото иначе сам ще трябва да ходя...............
shimamoto
@man0l thanx: )) ти получаваш бонус мечка (hug) за лека нощ, защото си лягам.
hurmaqny
...защото само на сън висчко отново е наред [:
podmatrix
@Method-X и както и да е... Язък, че го ползвам, защото ми върви като хората на стария курник и не ми забива така както FF 3.5+
harryniki
Дали не мога просто защото не вярвам , че мога или проблема е в това , че не искам , а не , че не мога...
rups
Жалко, че в Бг няма такива магазини... защото никой не купува музика, но щеше да бъде супер да не чакаш по 1 месец да ти докарат някое cd от UK, и то за 40 лв.