Търсене на постове: #Защото

Радослав
Soul4o
някой да се смили над мен и да каже, че ще дойде днес да кара на Зимния дворец от 5... защото иначе сам ще трябва да ходя...............
Алекс
alex95
@Emyto Да, alpha 1 pre е последната :) portable installer-a я сваля от latest binary май, защото бързо я качва
shimamoto
@man0l thanx: )) ти получаваш бонус мечка (hug) за лека нощ, защото си лягам.
Ally
alish
@tenderlilac ...и знаех 4-5 негови стихотворения наизуст.днеска нещо ми се въртеше в главата че тр да намеря стихосбирката защото съм забравила всичко и...
hurmaqny
...защото само на сън висчко отново е наред [:
Ally
alish
@aviatrix а най-вече stranger! :D тр да се чувствам мн специална щом съм по-странна от човека който е спрял да говори със себе си защото си е непознат :D
Мирослав Петров
miro91
@Rx-Ende защо единия аналог е там горе?? един приятел има един много удобен но не го знам каква марка е защото го е взел отдавна, за фифа е идеален
Георги Цветанов
t0m3kk
@sickornot т'фа зайче го подарих на братовчедка ми :Р защото много искаше зайче, а иначе аз съм му само кръстник :Р носи моето име :Р
http://sickornot.edno23.com/view/post:426101
Алекс
alex95
Защо преди време нещата са имали по яки имена? MicroVAX със ULTRIX не звучи ли яко? Сравнено с Pentium с Windows например (защото с Linux звучи яко) :D
Стефан Митев
1259162912907396.jpg Rx-Ende
@disappointed На мен са ми малко по-ефектни изгревите, защото и нашата къща гледа на изток :)
Ally
alish
@harryniki ами защото защото... за боядисване съм. хъх :D
Мартин Маринов
podmatrix
@Method-X и както и да е... Язък, че го ползвам, защото ми върви като хората на стария курник и не ми забива така както FF 3.5+
Николай
harryniki
Дали не мога просто защото не вярвам , че мога или проблема е в това , че не искам , а не , че не мога...
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Някой може ли да ми помогне да намеря портативни версии на IE 6 и 7 защото аз нещо не мога да намеря :(
1258972883165065.jpg rups
Жалко, че в Бг няма такива магазини... защото никой не купува музика, но щеше да бъде супер да не чакаш по 1 месец да ти докарат някое cd от UK, и то за 40 лв.
Страница: 182 183 184 185 186

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата