Търсене на постове: #Защото

Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG Може би ти се струва, че държи странно китарата, защото едновременно трябваше да свири и да пее. Радвам се, че ти е харесало
Светозар Георгиев
voic4e
@Hamaelleon @LiDSoN се дърпа, защото си има "приятел" (макар че като се замисля май на едни им се изплъзва, на други не) :P
Анелия
Anellya
@unleashed Защото го написа тук, а не в скайп.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Съществуват видове, при които мъжкият екземпляр остава верен до смъртта, но това е така, защото след съвкуплението женската го изяжда. :D :D :D
Светозар Георгиев
voic4e
@blacksnoopy Яката песен! :) Дълго време се чудех как се казват групата и песента, защото исках да я сваля, а не помнех нищо от нея. Добре че я запомних най-пос
kypidoncheto
@sentinel Предполага се :D:D:D Дано никой друг не е отишъл при същия хирург защото вселената ще се напълни със плашила ;( :D:D:D
kypidoncheto
Днеска имам 6тица по Физика :P:P и искам утре да отида на кино защото може би си го залужавам :P:P:P А днес е петък и малко трябва да празнуваме заслужаваме го!
Светозар Георгиев
voic4e
@Nick Ахаааа! :P Браузъра конвертира " в &kuot; и кавичкаскоба става &kuot;скоба. Когато мине през str_replace става &kuotемотикон, защото онова го заменя :D
Светозар Георгиев
voic4e
@Hamaelleon Здравей! :) Само за мое сведение: CV-то ти на уеб сайт ли се намира? Защото ако е така, на шибаните ни провайдъри понякога не им работят DNS-ите
Владимир Комаров
Hamaelleon
@sentinel : не го знам кое е, защото не ходя по заведения, но има голяма вероятност, да, тя е студентка в СУ | Преди 1 година бих ти завидял, сега вече надали..
Светозар Георгиев
voic4e
@bubulinka Ооо, снощи в нашия стол е имало див купон, но аз не отидох, защото в момента ми се ходи на по-малки събирания с най-близките приятели :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Soul4o @Rosh_twO На нас ни преподаваха HTML във висшето, ама само това, защото преподавателя друго не знае :D Т.е. знае, ама друга област
-=*****=-
mitternacht
Oще една седмица из баирите свърши.Сега остава да се съжалява, защото няма да се събираме за 8ми.Ама тъй то... понеже сме прекалено организирани.
Светозар Георгиев
voic4e
@pesho Дано не си ти този, който им е писал лайната на PHP на data.bg и по-конкретно сайта за запознанства, защото много ще те псувам!!!
Лидия
LiDSoN
@NjoYko и аз ...даже си помислих дали не е нагласено ...защото чак пък толкова мръсно.... нз .. не ми се вярва ...
Страница: 286 287 288 289 290

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата