@blacksnoopy Яката песен! Дълго време се чудех как се казват групата и песента, защото исках да я сваля, а не помнех нищо от нея. Добре че я запомних най-пос
@Nick Ахаааа! Браузъра конвертира " в &kuot; и кавичкаскоба става &kuot;скоба. Когато мине през str_replace става &kuotемотикон, защото онова го заменя
@Hamaelleon Здравей! Само за мое сведение: CV-то ти на уеб сайт ли се намира? Защото ако е така, на шибаните ни провайдъри понякога не им работят DNS-ите
@sentinel : не го знам кое е, защото не ходя по заведения, но има голяма вероятност, да, тя е студентка в СУ | Преди 1 година бих ти завидял, сега вече надали..