Търсене на постове: #Защото

Ruslan Trad
Sham
@naddito радвам се,че имаш ентусиазъм, дано има ефект да го правиш,защото ми се струва,че на никой не му пука
oXteR
@Qlamoff не е заради това защото съм имал мултиакаунт което е голяма шега писах им не са го оправили все още ....
Йордан
Qlamoff
Прибрах се и пия Dynamix, защото адски ми се спи, а искам да свърша някой друга екстра в повече. Сега да поработя по Уеб Шоп Варна :)
Светозар Георгиев
1228122768281159.jpg voic4e
Чакам да дойде време за обяд, защото след това - в 2 и половина на Опълченска ще гледаме осигурителната техника в Метрополитена :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Особенно когато за човека е по-добре да не е около мен ... защото аз съм само неприятности ... кво да направя че съм дефектна не искам хората да страдат заради
Весел Цанков
1227936647415713.jpg vesel
Плоска крушка. Създадена е специално за тясни жилища. Или може би защото при съхранение и транспорт заема три пъти по-малко място. Или просто за забавление
http://vesel.info/?p=3407
Огнян
kregma
Бях на един бар много весел , запознах се с малка част от хората с който ще бъда на нова година (те са 130) и се прибрах защото утре съм на работа... класика:>
GaN
_GaN_
На уникална игра попаднах :) Интересно ми е доколко са развили това онлайн тамагочи, защото има потенциал в една такава идея :)
http://www.jivotno.com/meh
Радослав
Soul4o
@Rosh_twO защото го правят колкото да отбележат, че правят нещо ... ;/
Светозар Георгиев
voic4e
@Hamaelleon Не го следя, защото е леко сдухващо
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@simsy Много ти благодаря :) А нали може да си запазим домейна за по-късно смисъл защото в момента не ми трябва.
Светозар Георгиев
voic4e
@YanaMitseva @Geri Аз не ги виждам, защото браузъра не ми позволява да скролирам надолу :) Но предпочитам да ги виждам на живо :D
Яна Мицева
YanaMitseva
@tihomir защото го направих снощи. :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@simsy Забравих си паролата в BG-Best :( А не си знам паролата не мейла защото ми беше хакната. Може ли да ми промениш мейла в беста на [email protected] ?
Радо
radoboy
Ука шака, ука шака искам сняг :) Правих няква магия за сняг, ама явно е неуспешна, защото сега вали дъжд :) Още не съм я научил май :) хахаха
Страница: 287 288 289 290 291

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата