Sham
@naddito радвам се,че имаш ентусиазъм, дано има ефект да го правиш,защото ми се струва,че на никой не му пука
SaTaSi
Особенно когато за човека е по-добре да не е около мен ... защото аз съм само неприятности ... кво да направя че съм дефектна не искам хората да страдат заради
vesel
Плоска крушка. Създадена е специално за тясни жилища. Или може би защото при съхранение и транспорт заема три пъти по-малко място. Или просто за забавление
http://vesel.info/?p=3407
kregma
Бях на един бар много весел , запознах се с малка част от хората с който ще бъда на нова година (те са 130) и се прибрах защото утре съм на работа... класика:>