podmatrix
В 99designs ми го ... анално. От дизайн на 4 звезди ми рейтнаха послединя на 2, само защото мястото за резултата от търсачката е в 1, а не в 2 клони като преди.
Qlamoff
Всички са обзети от коледно настроение, защото при тях вали сняг, а тук във Варна пече слънце... :@:@:@
voic4e
@plami Защото е изкуствено. По БНТ има едно предаване "Животът на другите". Наскоро в него показаха как жената на Зюмбюл от Братя Мангасариян прекара няколко
mitternacht
Файнли хоум.Ментално съмнителен.Защо изобщо се занимавам с това... Учтивия отказ боли още повече от неучтивия, защото знаеш, че изпускаш нещо добро.
kregma
Спешно имам нужда от свежа компания в офиса защото иначе ще изтрещя геройски:-) .. и може би нещо за ядене:-)
voic4e
Не, пуснал ги е с Образец по неправилен път, защото и да скъса пломба няма как да отвори изходен сигнал - по 2-ра линия има автоблокировка