Търсене на постове: #Защото

Мартин Маринов
podmatrix
В 99designs ми го ... анално. От дизайн на 4 звезди ми рейтнаха послединя на 2, само защото мястото за резултата от търсачката е в 1, а не в 2 клони като преди.
Светозар Георгиев
voic4e
До всички патрули, които ме следят: скоро ще стана за половин час, защото съм на стол :)
Светозар Георгиев
voic4e
@miss-impossible Просто любопитствам, защото нямам какво друго да правя. Приказва ми се, затова бълвам въпроси като вулкан :)
Светозар Георгиев
voic4e
@YanaMitseva Защото като ти инсталират целия необходим софтуер и ти подредят нещата няма как да не се оправиш. Мои приятели се справяха без да го владеят :)
Светозар Георгиев
voic4e
@YanaMitseva Да, аз съм с OpenSuSE 10.3, защото 11.0 е боза. Много съм доволен от нея, не мога да коментирам другите :)
Йордан
Qlamoff
@Serjo @unleashed Мисля, че датата все още е тук... Защото @pesho скоро беше ходил в сървърното им помещение... Но замунда не е тук...
Йордан
Qlamoff
Всички са обзети от коледно настроение, защото при тях вали сняг, а тук във Варна пече слънце... :@:@:@
Светозар Георгиев
voic4e
@Geri Ами загубих се защото ми се развали лаптопа и защото имах да уча за изпити - бойната задача беше да се вземат 8 от 11 невзети и да запиша 4-и кутрс :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Hamaelleon Опа, ти да не би да имаше предвид 81-ви набор? Защото много млади девойки пишат че са примерно на 51, когато иде реч за 15 - аз така го разбрах :D
Светозар Георгиев
voic4e
@plami Защото е изкуствено. По БНТ има едно предаване "Животът на другите". Наскоро в него показаха как жената на Зюмбюл от Братя Мангасариян прекара няколко
Радослав
Soul4o
в gmail съм получил някакъв промо ваучер от 60 лв. за AdWords, защото ползвам google analytics!? Баси якото ... Google rlz :D
-=*****=-
mitternacht
Файнли хоум.Ментално съмнителен.Защо изобщо се занимавам с това... Учтивия отказ боли още повече от неучтивия, защото знаеш, че изпускаш нещо добро.
Огнян
kregma
Спешно имам нужда от свежа компания в офиса защото иначе ще изтрещя геройски:-) .. и може би нещо за ядене:-)
Светозар Георгиев
voic4e
Не, пуснал ги е с Образец по неправилен път, защото и да скъса пломба няма как да отвори изходен сигнал - по 2-ра линия има автоблокировка
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Snake Няма как да ти пратя PSD на дизайна защото това е HTML дизайн и няма psd само менютата имат PSD но не мога да ти ги пратя. Какъв ти е проблема с PS-a ?
Страница: 288 289 290 291 292

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата