Търсене на постове: #Защото

Йордан
Qlamoff
@Sham мда... ама смени си темата бе... аз все съм с една, защото темата няма значение за мен. Но това е най- умният браузър момче... :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Luna71c Здравей! :) Може ли да опишеш как гръмна, защото моя е 2-ра ръка и лекичко свисти, та да знам какво би могло да се случи :D
Бахар Мустафа
axeny
Нека поблогнем малко, защото изоставам от графика....
Стилиян Стефанов
stylius
Как може да се свържеш с денонощната поддръжка на интернет доставчика си, защото нямаш ВОДА?!?!?
Светозар Георгиев
voic4e
@n3mo Аз исках да си купя машинка с ARM процесор от една фирма, обаче не искаха да ми продадат, защото не продавали на дребно :(
kypidoncheto
@pizzaBoy амм...малко по-късно защото сега "излизам" на "гости" ... УЖС .. ето казах ти че съм като парцал на който не му искат мнението ;(
Светозар Георгиев
voic4e
@RMPG Уф, спирам да пиша за това, ставам банален вече. Ако още не си ме разбрал какво исках да кажа - дръж си на думата, защото така губиш доверието на хората.
Емил Станчев
Emyto
@ZzZaPyr, ами някъде наблизо ще да беше, защото беше вертикално. Не знам до Плевен дали е стигнало, но тук разклати два пъти.
Snoopy
blacksnoopy
@notexist Аа, аз защото не съм виждал на Тома и не съм запознат :)
kypidoncheto
Добро Утро =) тия дни почнах да ставам доста честичко :D:D:D това не ми харесва защото после си лягам доста рано и немода да хвана купона в скайп :D:D:D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Rx-Ende замислям се защото цената е 460 а ми предлагат лаптоп на изплащане за 600 лева и това ми е дилемата ^^
Богомил "Бого" Шопов
bogo
Съдят SourceForge защото ... работи
http://opensource-bulgaria.org/now/?p=199
ceco
pizzaBoy
много м ие тъпо, а на всичкото отгоре ме мързи, а ми се налага да уча, защото днес по всяка вероятност ще ме изпитат 3 пъти :(:(:(
ceco
pizzaBoy
@kypidoncheto на мен fr такова предложение не са ми правили, защото мн се смеят когато аз говора,тезите ми са хем глупости хем нищо смислено и продалжават дълго
ceco
pizzaBoy
@kypidoncheto малко се съмнявам, но пробвай пък каквото стане, защото в топзи живот докато не се опита не се знае какво би станало, по-добре рискувай ;)
Страница: 289 290 291 292 293

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата