@RMPG Уф, спирам да пиша за това, ставам банален вече. Ако още не си ме разбрал какво исках да кажа - дръж си на думата, защото така губиш доверието на хората.
@kypidoncheto на мен fr такова предложение не са ми правили, защото мн се смеят когато аз говора,тезите ми са хем глупости хем нищо смислено и продалжават дълго