Търсене на постове: #Защото

Огнян
kregma
Грррр време е да завали сняг и да натрупа в градовете по избор а в планините по ски пистите задължително, защото вече е време за ски:> Кара ми се нечовешки:>!
Бахар Мустафа
axeny
@eagle не говоря сериозно. Защото според мен това са хората които следят даден блог и линковете към този блог от други блогове
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
По радиостанцията на такси, което ползвах наскоро: "Слушай внимателно, защото не мога да повторя: на ъгъла на ул. "Народно хоро" и "Франк Лойд Райт" е адресът."
http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Lloyd_Wright
kypidoncheto
@Soul4o добрем :) защото си помислих че си отмъщаваш за вчера :( :D:D:D
Силия Димитрова
silia
@Qlamoff "мързелив мускул" - смъкнали са и клепача за да не и влиза светлина във зеницата, защото не може да се разширява и стеснява...
Лидия
LiDSoN
@Hamaelleon така е ...аз исках да пиша оплакване до една фирма ...еми не стана защото не са си я оправили ... :(
Лидия
LiDSoN
@Sham дано защото ако не ... ще стане голям проблем ..че съм насъбрала от една ....доста неща съм си насъбрала и нз
Denitsa
sickornot
@Sham хахаха е това изобщо не е успокоително само защото е трябвало да стане да се примиря! а кой решава , че трябва да стане...
Harpiqta88
@pizzaBoy защото не мога слънце, не е толкова лесно :P , затова съм се примирила че всеки ден ще бъде поредния от многото без радост
ceco
pizzaBoy
@ENIGMA ти от кой град се извъди толкова мисловно възвишена :) защото повечето са някакви си там дето се мислят за недосигаеми и безсмъртни :D
Гергана
Geri
"Моля, оставете съобщение. Но, имате право да мълчите, защото каквото и да кажете, ще бъде записано и ще бъде използвано срещу вас. " :D
Недев
Snake
@Qlamoff,аз всеки ден съм си тук, ама нещо не пиша много! Работя си по мой проекти ей така, защото няма какво да правя! Уча като луд и тъпея!
ameli
ШШш от кога средният българин се интересува толкова от президента на САЩ,че едва ли не тва е тема №1..хората харесвали Обама,защото бил негър и изглеждал беден.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@nplus : ако това ти питане за астрологията има връзка с това, че ще правя догодина комерсиален астро-сайт, тои да ти кажа.. комерсиален е, защото в тази
CarreraGT
@stefcho ммм нещо не сме се разбрали явно, защото на мен Вилньов ми е всичко друго, но не и антипатичен. За разлика от Хамилтън.
Страница: 290 291 292 293 294

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата