kregma
Грррр време е да завали сняг и да натрупа в градовете по избор а в планините по ски пистите задължително, защото вече е време за ски:> Кара ми се нечовешки:>!
Silvina
По радиостанцията на такси, което ползвах наскоро: "Слушай внимателно, защото не мога да повторя: на ъгъла на ул. "Народно хоро" и "Франк Лойд Райт" е адресът."
http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Lloyd_Wright
ameli
ШШш от кога средният българин се интересува толкова от президента на САЩ,че едва ли не тва е тема №1..хората харесвали Обама,защото бил негър и изглеждал беден.