@plastichen аз от 23 декември 2007 съм регнат там. Това, за добавянето на собствени неща не го знам, може би защото не чета Privacy Policy и Terms of use ...
@lubeto чак сега виждам че си писал. по-добре използвай @ пред юзърите, на които искаш да кажеш нещо защото сайта го разпознава и ги уведомява че ги споменаваш
@svejo речта е направо възхитителна. Винаги са ми харесвали такива речи с лесни за възприемане думи, защото не се напрягаш да разбираш, а да осъзнаеш чутото