podmatrix
Ся се чух с Жоро, Никито, Йово и Дидо. Ех деа що не съм с тях на концерта дето са. Защото съм на море...
Rx-Ende
Някой да има представа къде в цялата HL2 се намира това? Защото я въртях няколко пъти и така не стигнах до тая синя гад?
A123
прочетох нещо интересно "....защото туку що бе разбрал,че е по-лесно да обичаш някого,отколкото да живееш без него..." -дали е вярно-със сигурност
hippers
Прибрах се. И съм малко неадекватен, защото от влака направо дойдох на работа...
leonartis
Човек и да не е много уморен, отива на почивка. И нека тия, които вече са се върнали оттам да завиждат, защото моята ваканция сега започва. До скоро!
Nick
Adwords ми отхвърлиха банер, защото в един от фреймовете на GIF-а се показват няколко тениски, щампата на една от които съдържа думата "sex". Изруди!
doskias
"Ние най-често се издънваме в дребните неща. Не защото сме по-добри с големите, а защото големите се случват рядко. " - "Само за мъже", Богомил Райнов
pesho
Рисувам най-откачената табната кутийка. Табовете са разположени вертикално един върху друг, защото цялото нещо тря да се събере в 180px ширина.