Търсене на постове: #Защото

Мартин Маринов
podmatrix
Ся се чух с Жоро, Никито, Йово и Дидо. Ех деа що не съм с тях на концерта дето са. Защото съм на море...
Стефан Митев
1219927112640993.jpg Rx-Ende
Някой да има представа къде в цялата HL2 се намира това? Защото я въртях няколко пъти и така не стигнах до тая синя гад?
NQKOI
A123
прочетох нещо интересно "....защото туку що бе разбрал,че е по-лесно да обичаш някого,отколкото да живееш без него..." -дали е вярно-със сигурност
Никола Павлов
Nick
@cyb3r, много уважавам Opera, защото 95% от якостите в браузърите първоначално те са ги измислили. Обаче въобще не се съобразяват с всеобщо приетите hotkeys :)
Майк Рам
mikeramm
@Silvina работата е временна - един проект, който поех заради парите, но ми е много трудно да го довърша, защото не ми е интересен.
Иво Станков
stankoff
@man0l :P ще видим все пак условията, дали си заслужава, защото работата няма да спре заради състезанието :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@fengi пфффт добре че се освестих малко, защото днес по едно време бях убедена, че умирам
Костадин Костов
hippers
Прибрах се. И съм малко неадекватен, защото от влака направо дойдох на работа...
Йордан
Qlamoff
@Rx-Ende ахах не е за домейна, а както казах преди това на @NiGo пиша, защото има някои хора, които ме дразнят и искам да ги освещавам за дизайна... :D
Мишо
muiiio
Работният ми ден започва сега. Защото много се успах. И ще свърши късно довечера... Веселба! :) Честит петък!
Красимир Крумов
leonartis
Човек и да не е много уморен, отива на почивка. И нека тия, които вече са се върнали оттам да завиждат, защото моята ваканция сега започва. До скоро!
Никола Павлов
Nick
Adwords ми отхвърлиха банер, защото в един от фреймовете на GIF-а се показват няколко тениски, щампата на една от които съдържа думата "sex". Изруди!
doskias
"Ние най-често се издънваме в дребните неща. Не защото сме по-добри с големите, а защото големите се случват рядко. " - "Само за мъже", Богомил Райнов
Георги Матеев
georgimateev
@Angelo сигурно защото е четвъртфинал на олимпиада, играе се при директна елиминация и нашите имат шанс за злато? Аз за други причини не се сещам :D
Петър Илиев
pesho
Рисувам най-откачената табната кутийка. Табовете са разположени вертикално един върху друг, защото цялото нещо тря да се събере в 180px ширина.
Страница: 307 308 309 310 311

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата