Търсене на постове: #Защото

Маруш "Луци" Денчев
antubis
Да тръгна и по долината на тъмната сянка Няма да се уплаша от злото Защото ти си с мен А ти си доброто
Mariyan
@n3mo, в момента стой на първият етаж, защото у нас правим ремонт. Но след няколко дни ще е пак при мен. :] Иначе си е добре. :P
Mariyan
К'во ме интересува,че синът на ГейЦаря е катастрофирал?!Всеки ден в България загиват невинни хора,защото пагоните не си гледат работата, но тях не ги споменават
Mariyan
Днес принципно трябва да имам имен ден, но нямам, защото го смятам за глупаво. Сега си слушам Шопен, играя шах и пия Загорка. Какво по-хубаво от това?! :]
Мишо
muiiio
@stefcho О и аз съм на доживотна диета... Но прекалено често забравям :) Защото съм лаком. И обожавам сладко... Грррр...
Steliyan
steliyan
И аз имам Виста на лаптопа постоянно ми се бъгва, от друга страна опитах се да си сложа WinXP ама не става, защото харада ми е SATA2 а ХР няма такива драйвери
Steliyan
steliyan
Обичам времето в Германия, в момента тук е есен, хладно е и вали дъжд през половин час,пак започна...харесва ми, защото сесията ми започва края на юли....
Леприкон
ZzZaPyr
Защото думата "сестра" е трудна за запомняне...
1218571990367533.jpg Mariyan
@h4ckY, всичките снимки, които съм й правил можеш да разгледаш на посочения линк. Не я снимах на монитора, защото я събудих, но я снимах как дреме в-у бюрото.
http://www.mariyantomov.com/public/images/Linux/
Иво Станков
stankoff
Днес блогвам като за последно, защото ще има пауза следващите неизвестен-брой дни :D
Екипа на Лаптоп.БГ
laptop
Оказа се че новите модели на Dell не поддържат официално Windows XP, ще трябва да търсим решения, защото клиентите предпочитат XP като операционна система.
NQKOI
A123
Да му се невиди...изобщо не ми се прибираше от там....ама като се замисля,добре че се прибрах,защото от безсъние просто щях да се свърша :)))
yordanoff
Hancock май е малко прехвален :) 4 дни подред го гледам, защото заспивам, преди да свърши... най-накрая го догледах.
Snoopy
blacksnoopy
@muiiio Защото имаме фин проблеми около погребението. А и за неколко дни трябва да си припопним целия репортоар, т.е цял ден репетиции.
Мишо
muiiio
@blacksnoopy Май няма щети, не :) Но беше гадно, защото нямаше поне едно дърво да се скрием... Спрях до някаква барака, но не помогна.
Страница: 308 309 310 311 312

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата