antubis
Да тръгна и по долината на тъмната сянка Няма да се уплаша от злото Защото ти си с мен А ти си доброто
Mariyan
К'во ме интересува,че синът на ГейЦаря е катастрофирал?!Всеки ден в България загиват невинни хора,защото пагоните не си гледат работата, но тях не ги споменават
Mariyan
Днес принципно трябва да имам имен ден, но нямам, защото го смятам за глупаво. Сега си слушам Шопен, играя шах и пия Загорка. Какво по-хубаво от това?! :]
steliyan
И аз имам Виста на лаптопа постоянно ми се бъгва, от друга страна опитах се да си сложа WinXP ама не става, защото харада ми е SATA2 а ХР няма такива драйвери
steliyan
Обичам времето в Германия, в момента тук е есен, хладно е и вали дъжд през половин час,пак започна...харесва ми, защото сесията ми започва края на юли....
ZzZaPyr
Защото думата "сестра" е трудна за запомняне...
laptop
Оказа се че новите модели на Dell не поддържат официално Windows XP, ще трябва да търсим решения, защото клиентите предпочитат XP като операционна система.