aftercollabz
"Страшното плаши или за това защото е опасно или за това, защото е предназначено да плаши." - Вантала
dj_aquarius
излизам и незнам кога ще се прибера защото има мн. Ангажименти
leonartis
"Кейбълтел" ми спрели единия интернет, защото вече бил предплатена услуга. А в края на юли платих за два месеца накуп и никой не ме предупреди.
Qlamoff
@n3mo Е да то това е най-важното, че е жив, но защото трябва да кара пил?
duggme
Скоро ще пуснем и кратка презентация на duggme със обяснения ,защото вероятно потребителите трудно се ориентират.