Търсене на постове: #Защото

Иво Станков
stankoff
@Fipo в случая - да, защото пак няма да е официално от Apple
Иво Станков
stankoff
@n3mo в краткосрочен план можеби, но като цяло печалбата им ще се увеличи, защото ще зарибят още хора към марката Apple
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@man0l - знам го целия клас наизуст (phpmailer) :) Swiftmailer-а е просто алтернатива и я намерих, защото не успях да подкарам Phpmailer-а на един хостинг :)
Благовест Стоичков
blago
Имам най-алтернативният офис. Без таван. А защо ли? Ами защото е паднал от дъжда :(
Владимир Комаров
Hamaelleon
Точно днес не ми се ходи на работа.. може би, защото ми се спи ужасно или щото не знам как да се справя с една задача.. оф..
Госпожа Силвия Блажева :)
1212952396134218.jpg SaTaSi
Ще гледам филмче :) някво по-детско такова :) Дано да е приятно и забавно , защото съм малко изморена :) и имам нужда от релах
AM
Mishef
@pesho нещо не ви бачка известяването, защото го премахнах от профила, а то си ми праща мейли :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@cruzz16: не знам как ще ви изчета спама от последните няколко дена, ужас.. и защото да го *** не съм сред признатите спамъри, няма ме в играта, ооооооооооооо..
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
И то тая омраза ... само защото го зарязах заради много по готин и точен човек .... Тъпанар не разбра че хората не могат да търпят вечно селянии като неговите
Joshua1985
@cruzz16 Всъшност така си мислиш ти , защото незнаеш една подбробност която ме кара да живея на макс последния месец.
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy и аз първо се бях насочил към браво, защото е доста евтин за екстрите, които предлага, но които разбира казва, че много се чупят. Да имаш 1 на ум.
Светозар Георгиев
voic4e
Брей, колко фенове имам. Започвам да се срамувам от себе си, защото много хора ме следят, а не мисля, че съм забележителна личност. :)
Светозар Георгиев
voic4e
Защото ставате вързани по този начин и ако в някой момент пожелаете или Ви се наложи да си смените работата, няма да можете да го направите!!!
Светозар Георгиев
voic4e
Бирата с приятели отпадна, защото стана късно :( Вече 2-ри ден вися пред компютъра, вместо да чета. А искам да се занимавам с маркетинг... :(
Моето
nekadarstvo
Внимавай кого си избираш за ролята на жертва,защото ще преминеш през мен само ако съм мъртъв!
Страница: 319 320 321 322 323

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата