stankoff
@n3mo в краткосрочен план можеби, но като цяло печалбата им ще се увеличи, защото ще зарибят още хора към марката Apple
Hamaelleon
Точно днес не ми се ходи на работа.. може би, защото ми се спи ужасно или щото не знам как да се справя с една задача.. оф..
Hamaelleon
@cruzz16: не знам как ще ви изчета спама от последните няколко дена, ужас.. и защото да го *** не съм сред признатите спамъри, няма ме в играта, ооооооооооооо..
SaTaSi
И то тая омраза ... само защото го зарязах заради много по готин и точен човек .... Тъпанар не разбра че хората не могат да търпят вечно селянии като неговите
Joshua1985
@cruzz16 Всъшност така си мислиш ти , защото незнаеш една подбробност която ме кара да живея на макс последния месец.
voic4e
Защото ставате вързани по този начин и ако в някой момент пожелаете или Ви се наложи да си смените работата, няма да можете да го направите!!!
nekadarstvo
Внимавай кого си избираш за ролята на жертва,защото ще преминеш през мен само ако съм мъртъв!