h4ckY
какви параметри иска oauth/request_token ?
lpetrov
"колко ще му струа един facebook да ми направиш?"
dandelion
Хааайдеее съквартиранта се гъделичка с ЧЕТВЪРТАТА за тази седмица.. сериозно ли бе?! В смисъл не че ми пречи ама наистина имам проблем с помненето на имената им
Anellya
Като ми напише "колежке" и само се чудя "какво ще иска пак този досадник"! Пффф
mudisoft
а па кво пише в календара ми днес: "Само глупавите мъже мислят, че разбират жената." - Андре Мороа
sown
До преди малко карах новото атв-е на един приятел. Направо се сцепих от кеф!
mudisoft
препоръчвам новия филм на Коен-True Grit. историята може и да не е най-завладяващото нещо, ама всичко е много добре направено! тия пустиняци говорят мн смешно..
podmatrix
Не знаех, че съществува нещо като Google Web Fonts
т.е. по-добре да не беше питал
ползвай OAuth либ направо, не се занимавай с реимплементация 
Feb 10 2011, 23:50Тоя lib дето ми праща ?
Feb 10 2011, 23:51ми които и да е - да пише oAuth
Feb 10 2011, 23:52хм, не можеш ли да ползваш това: http://twitter4j.org/en/configuration.html с restBaseURL = едно23.com/1/ ?
Feb 10 2011, 23:54Принципно може но, все пак искам и да пиша, да се лутам, да се уча и мъча
Feb 10 2011, 23:56