Търсене на постове: #малко

-=*****=-
something.JPG mitternacht
Something
шУс!
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
BE PREPARED!
coolpuppy
Търся добър стоматолог в София и моля за препоръки! По възможност да работи със здравната каса.
-=*****=-
mitternacht
Am I the only one, който няма профил в linkedin?
Боби
Bobdweller
Толкова ме мързи, че вместо да отида да си платя интернета, просто ползвам този на телефона... :D
Fluxy
belushka20
За първи път в живота си се отказах от карикатура. Не ми се получава и това е!
шУс!
notexist
Свърши. Плюс един лев и малко в касата, които не знам кой ги е сложил там ;д Иначе те, утре пак.
Грозното Патенце
Ducky
3 дни нямахме вода. Преди малко дойде и буквално се разтанцувах от радост. :D
-=*****=-
mitternacht
Преди малко имах BSOD на 7ца.... the fuck?! The fuck?!
-=*****=-
mitternacht
Спите ли? Що не спите? :)
Грозното Патенце
Ducky
Дойде тежкото време от годината, в което трябва да избера на какви извънкласни лекции да се запиша.
http://www.academy.bg/
-=*****=-
mitternacht
Aaaaa, животът ни среща постоянно с много готини хора и колкото и да е тъпо се разделяте и смао спомените остават, колкото и да ги обичаш тия хора де :) Баси :)
шУс!
notexist
Имам морална дилема. Да му кажа ли, че го сънувах или да не му вдигам въшките, че ще вземе много да си повярва..
шУс!
notexist
Време е за Доктор Кой да си успокоя малко нервичките.
-=*****=-
tumblr_n9nysw0KjA1rl3lppo1_1280.jpg mitternacht
She is lovely :)
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата