Търсене на постове: #релакс

Владимир Колев
deutschi
Добро утро! То станало време да ходя на последния изпит ... Хайде ще им покажа за последно на Uni-Köln за к'во говориме и после релакс!
mila
Прибрах се преди малко от дълъг и отпочиващ weekend на вила. Басейн, мента, релакс.........ммммм много яко :-)
Mariyan
Не мога да повярвам, че се навих да тичан рано сутрин. Сега съм горд от себе си.. супер релаксиращо е.
Goldy
малко прасковки и релакс... леле тия клиенти ще ме убият :D
Филип Сотиров
Fipo
Малко релакс с колеги от университета... ;) ще ми липсва уни -то когато завърша ...
Никола Павлов
Nick
Днес беше тежък ден (или поне спрямо предишните няколко), време е за малко релаксация.
AM
Mishef
Лягам да релаксна 2 часа и после като стана излизам да се напукам някъде... ай лека
Snejana
Snejka
Ами как съм, под напрежение, резултати са излезли ама още не са ни уведомили. утре ще релаксирам нали е събота!!
Serjo
Serjo
Яко релаксираме пред PC-то ;)
dobo
dobo
Пристигам от командировка.Учудващото е че тонусът ми е перфектен.Може да е от 60% дискаунт в мола в Кенвело или от вкл.релакс в работния weekend.Go to the final
melkor
melkor
Днес сутринта - басейн. Не успях да изгоря. Сега почивка и релакс. Утре съм на интервю. Стискайте палци. :P
Petar
denix
За всеки изпит си накупувам една торба с шоколади сникърси и твиксове, ама нещо вече маи в повече ми дойде сладкото .... малко релакс.. утре пак :P
AM
Mishef
Няма такава релакс дигаща песничка :D
Андон Иванов
Virosss
Естествено е време за малко релакс с хубава музика ---> Paul Van Dyk Ft. Rea Garvey - Let Go
Петър Хаджиев
Hadzhiev
Днес сутринта ми беше много изнервено, но после нещата тръгнаха и вече има защо приятно да релаксирам
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата