deutschi
Добро утро! То станало време да ходя на последния изпит ... Хайде ще им покажа за последно на Uni-Köln за к'во говориме и после релакс!
mila
Прибрах се преди малко от дълъг и отпочиващ weekend на вила. Басейн, мента, релакс.........ммммм много яко :-)
Mariyan
Не мога да повярвам, че се навих да тичан рано сутрин. Сега съм горд от себе си.. супер релаксиращо е.
Nick
Днес беше тежък ден (или поне спрямо предишните няколко), време е за малко релаксация.
Mishef
Лягам да релаксна 2 часа и после като стана излизам да се напукам някъде... ай лека
Snejka
Ами как съм, под напрежение, резултати са излезли ама още не са ни уведомили. утре ще релаксирам нали е събота!!
dobo
Пристигам от командировка.Учудващото е че тонусът ми е перфектен.Може да е от 60% дискаунт в мола в Кенвело или от вкл.релакс в работния weekend.Go to the final
Virosss
Естествено е време за малко релакс с хубава музика ---> Paul Van Dyk Ft. Rea Garvey - Let Go
Hadzhiev
Днес сутринта ми беше много изнервено, но после нещата тръгнаха и вече има защо приятно да релаксирам