Vall_Bs
Голяма тишина . Явно всички здраво релаксират и не им е до писане..........
zaaron
Край, добре стана блогчето, но това php много damage вкарва. Сега поне седмица само на Perl ще карам за релакс.
pesho
Да доизтъркаляме работния ден и днес рано в къщи за релакс. Върнахме си работното време от 10 сутринта и днес сме зомбирани всички. Няколко дни ще е така...
iliancheto
Наядох се като прасенце и сега е време за малко релакс ... и после ме чакат задачи и пак задачи
pesho
Прочетох си вечерната доза блогове и се ориентирам към заспиване. Понеделника ми е бонус към уикенда и мисля да се отдам на пълен релакс три дни
Nick
Добра работа свършихме днес, мисля че е време за заслужен релакс.
deutschi
Най-сетне вкъщи ... Не вярвах, че от някакви 490км каране ще се изморя ... но е факт... време е за релакс!
svejo
Май днес не съм се отлепвал от компютъра. Поне се посвърши работа. Сега трябва да си измисля малко релакс